| Volume i | 430.03 cm³ |
| Drivers count i | 1 (120 others) |
| Driver Unit Size i | 43.2 mm |
| Control panel placed on a device i | ✔ (663 others) |
| Highest frequency i | 20000 Hz (353 others) |
| Lowest frequency i | 60 Hz (46 others) |
| Audio output power i | 1 x 5W (25 others) |
| Number of microphones i | 2 (24 others) |
| Bluetooth Version i | 4 (64 others) |