| Volume i | 9372 cm³ |
| Drivers count i | 2 (302 others) |
| Driver Unit Size i | 80 mm (4 others) |
| Control panel placed on a device i | ✔ (663 others) |
| Has stereo speakers i | ✔ (362 others) |
| Audio output power i | 2 x 5W (14 others) |
| Number of microphones i | 0 (128 others) |
| Operating power consumption i | 40W (6 others) |