| Volume i | 15244 cm³ |
| Drivers count i | 2 (302 others) |
| Driver Unit Size i | 160 mm |
| Control panel placed on a device i | ✔ (663 others) |
| Has a subwoofer i | ✔ (215 others) |
| Audio output power i | 2 x 100W (1 other) |
| Operating power consumption i | 95W |
| Bluetooth Version i | 4.2 (119 others) |