| Volume i | 3687.09 cm³ |
| Control panel placed on a device i | ✔ (663 others) |
| Has a subwoofer i | ✔ (215 others) |
| Highest frequency i | 20000 Hz (353 others) |
| Lowest frequency i | 50 Hz (46 others) |
| Audio output power i | 1 x 30W (5 others) |
| Multipoint count i | 2 (54 others) |
| Has an aux input i | ✔ (480 others) |