| Volume i | 7709.9 cm³ (1 other) |
| Drivers count i | 2 (302 others) |
| Driver Unit Size i | 102 mm (5 others) |
| Control panel placed on a device i | ✔ (663 others) |
| Has stereo speakers i | ✔ (362 others) |
| Highest frequency i | 20000 Hz (353 others) |
| Lowest frequency i | 20 Hz (81 others) |
| Has A Passive Radiator i | ✔ (328 others) |
| Number of microphones i | 2 (24 others) |
| Bluetooth Version i | 4.2 (119 others) |