| Drivers count i | 2 (302 others) |
| Control panel placed on a device i | ✔ (663 others) |
| Travel bag is included i | ✔ (48 others) |
| Has stereo speakers i | ✔ (362 others) |
| Has a subwoofer i | ✔ (215 others) |
| Highest frequency i | 25000 Hz |
| Lowest frequency i | 16 Hz (3 others) |
| Audio output power i | 1 x 1100W (1 other) |
| Supports bluetooth pairing using nfc i | ✔ (117 others) |