| Volume i | 5407.19 cm³ |
| Drivers count i | 2 (302 others) |
| Has a neodymium magnet i | ✔ (63 others) |
| Control panel placed on a device i | ✔ (663 others) |
| Has stereo speakers i | ✔ (362 others) |
| Highest frequency i | 60000 Hz |
| Lowest frequency i | 50 Hz (46 others) |
| Audio output power i | 2 x 10W (38 others) |
| Number of microphones i | 0 (128 others) |
| Has an aux input i | ✔ (480 others) |