| Audible noise i | 64 dB (1 other) |
| Optical scan resolution i | 600 x 600 dpi (77 others) |
| Maximum scan size i | 304.8 x 4600 mm² |
| Adf simplex scanning speed color i | 210 ppm |
| Has A Duplex Scanning Feature i | ✔ (70 others) |
| Adf simplex scanning speed grayscale i | 210 ppm |
| Usb version i | 2 (128 others) |
| Standby power consumption i | 1W (3 others) |
| Operating power consumption i | 250W (1 other) |
| Volume i | 608551.71 cm³ |