| Value i | Milagrow iMap 15 AI Plus |
| Value i | Ecovacs Deebot X11 OmniCyclone |
| Value i | Xiaomi Robot Vacuum 5 Pro |
| Value i | Dreame Matrix10 Ultra |
| Value i | Mova Z60 Ultra Roller Complete |
| Value i | Mova E40 Ultra |
| Value i | xLean TR1 |
| Value i | Narwal Freo Z10 Ultra |
| Value i | Roborock P20 Ultra Plus |
| Value i | Lefant M310 Ultra |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | blog |
| Value i | Search |
| Value i | blog |
| Value i | Mopping |
| Value i | > |
| Value i | Mopping |
| Value i | Runtime |
| Value i | Runtime |
| Value i | PLN • zł |
| Value i | 9,893+ zł |
| Value i | 9,893+ zł |
| Value i | PLN • zł |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | APPLY FILTERS |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 60 dB |
| Value i | PLN 6,334 |
| Value i | 220 min |
| Value i | 0.4 l |
| Value i | 60 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 61.5 dB |
| Value i | PLN 6,199 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 57 dB |
| Value i | PLN 5,489 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 68 dB |
| Value i | PLN 7,601 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 58 dB |
| Value i | PLN 3,798 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 55 dB |
| Value i | PLN 3,587 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 55 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 50 dB |
| Value i | PLN 3,169 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 58 dB |
| Value i | PLN 3,897 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 45 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 74 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 67 dB |
| Value i | PLN 3,796 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 68 dB |
| Value i | PLN 6,334 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 45 dB |
| Value i | PLN 3,891 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 dB |
| Value i | PLN 6,334 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 dB |
| Value i | PLN 5,301 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 78 dB |
| Value i | PLN 4,059 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 64.5 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 68 dB |
| Value i | PLN 5,825 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 68 dB |
| Value i | PLN 6,338 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 66 dB |
| Value i | PLN 4,977 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 67 dB |
| Value i | PLN 4,002 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 dB |
| Value i | PLN 4,752 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65.5 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 70 dB |
| Value i | PLN 6,756 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 74 dB |
| Value i | PLN 5,489 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 dB |
| Value i | PLN 4,210 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 68 dB |
| Value i | PLN 4,221 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 60 dB |
| Value i | PLN 1,736 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 67 dB |
| Value i | PLN 4,643 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 45 dB |
| Value i | PLN 2,327 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 55 dB |
| Value i | PLN 2,953 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 68 dB |
| Value i | PLN 4,136 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 50 dB |
| Value i | PLN 2,313 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 63.4 dB |
| Value i | PLN 3,376 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 66 dB |
| Value i | PLN 2,873 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 68 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 74 dB |
| Value i | PLN 3,798 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 70 dB |
| Value i | PLN 9,892 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 dB |
| Value i | PLN 3,516 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 62 dB |
| Value i | PLN 1,648 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 70 dB |
| Value i | PLN 5,787 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 63 dB |
| Value i | PLN 4,448 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 63 dB |
| Value i | PLN 4,722 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 dB |
| Value i | PLN 1,851 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 68 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 67 dB |
| Value i | PLN 4,083 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 60 dB |
| Value i | PLN 2,012 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 67 dB |
| Value i | PLN 4,385 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 68 dB |
| Value i | PLN 4,225 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 67 dB |
| Value i | PLN 2,957 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 52 dB |
| Value i | PLN 3,334 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 60 dB |
| Value i | PLN 2,108 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 63 dB |
| Value i | PLN 3,017 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 dB |
| Value i | PLN 3,652 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 56 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 dB |
| Value i | PLN 2,531 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 63 dB |
| Value i | PLN 3,427 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 66 dB |
| Value i | PLN 926 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 63 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 63 dB |
| Value i | PLN 1,643 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 66 dB |
| Value i | PLN 2,310 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 63 dB |
| Value i | PLN 4,221 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 68 dB |
| Value i | PLN 3,873 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 dB |
| Value i | PLN 4,225 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 74 dB |
| Value i | PLN 6,338 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 74 dB |
| Value i | PLN 1,599 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 74 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 dB |
| Value i | PLN 2,184 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 60 dB |
| Value i | PLN 1,475 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 64 dB |
| Value i | PLN 3,072 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 59 dB |
| Value i | PLN 3,199 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 67 dB |
| Value i | PLN 4,862 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 67 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 60 dB |
| Value i | PLN 2,724 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 59 dB |
| Value i | PLN 3,254 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 64 dB |
| Value i | PLN 1,222 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 67 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 60 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 60 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 67 dB |
| Value i | PLN 3,989 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 62 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 74 dB |
| Value i | PLN 2,113 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 50 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 65.7 dB |
| Value i | PLN 5,472 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 74 dB |
| Value i | PLN 2,649 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 70 dB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 50 dB |
| Value i | PLN 1,255 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 55 dB |
| Value i | PLN 3,523 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 60 dB |
| Value i | PLN 1,686 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 74 dB |
| Value i | PLN 1,686 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 57 dB |
| Value i | PLN 2,617 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 59 dB |
| Value i | PLN 2,928 |
| Value i | Xiaomi Robot Vacuum S20 |
| Value i | Xiaomi Robot Vacuum X20 Plus |
| Value i | Roborock Qrevo Curv |
| Value i | Xiaomi Robot Vacuum X20 Plus |
| Value i | Roborock Q8 Max |
| Value i | Shark Matrix |
| Value i | Xiaomi Robot Vacuum X20 Plus |
| Value i | Compare everything |
| Value i | Cookies |
| Value i | Partnerships |
| Value i | Glossary |
| Value i | Partnerships |
| Value i | Cookies |
| Value i | Editorial guidelines |
| Value i | Cookies |