| Has laser light source i | ✔ (204 others) |
| Release date i | 1 year ago01/22/2025 (3 others) |
| Operating power consumption i | 280W (1 other) |
| Width i | 450 mm (2 others) |
| Ansi lumens i | 2000 lumens (16 others) |
| Output resolution i | 4K (203 others) |
| Has motorized focus i | ✔ (199 others) |
| Maximum projection size i | 200" (58 others) |
| Has motorized zoom i | ✔ (90 others) |
| HDMI Ports i | 2 (220 others) |
| Has airplay i | ✖ |
| Has bluetooth i | ✖ |
| Supports wi fi i | ✖ |
| USB Ports i | 1 (196 others) |
| Has chromecast built in i | ✖ |
| Has a vga connector i | ✖ |