| Has laser light source i | ✔ (204 others) |
| Release date i | 9 months ago04/24/2025 |
| Width i | 170 mm (7 others) |
| Output resolution i | 4K (203 others) |
| Contrast ratio i | 1600:1 |
| Response time i | 17 ms (2 others) |
| Has motorized focus i | ✔ (199 others) |
| Displays 3d with glasses i | ✔ (187 others) |
| Maximum projection size i | 200" (58 others) |
| Has motorized zoom i | ✖ |
| HDMI Ports i | 1 (174 others) |
| Has airplay i | ✔ (184 others) |
| Has bluetooth i | ✔ (273 others) |
| Supports wi fi i | ✔ (303 others) |
| USB Ports i | 1 (196 others) |
| Has chromecast built in i | ✔ (181 others) |
| Has a vga connector i | ✖ |