| Has laser light source i | ✖ |
| Release date i | 4 months ago09/18/2025 (4 others) |
| Operating power consumption i | 55W (3 others) |
| Width i | 120 mm (4 others) |
| Output resolution i | 1080p (192 others) |
| Has motorized focus i | ✔ (199 others) |
| Displays 3d with glasses i | ✖ |
| Maximum projection size i | 100" (32 others) |
| Has motorized zoom i | ✖ |
| HDMI Ports i | 1 (174 others) |
| Has airplay i | ✔ (184 others) |
| Has bluetooth i | ✔ (273 others) |
| Supports wi fi i | ✔ (303 others) |
| USB Ports i | 1 (196 others) |
| Has a vga connector i | ✖ |