| Connection i | USB (146 others) |
| Lowest mic frequency i | 50 Hz (31 others) |
| Audio interface frequency rate i | 48kHz (69 others) |
| Sound pressure level i | 128dB (5 others) |
| Highest mic frequency i | 15000 Hz (12 others) |
| Has a socket for a 3.5 mm audio jack i | ✔ |
| Has A Connector For A 6.35 Mm Audio Jack i | ✖ |
| Shock mount included i | ✖ |
| Pop filter included i | ✔ (112 others) |
| Control panel placed on a device i | ✔ (141 others) |
| Has led sound level indicator i | ✖ |
| Has rgb lighting i | ✖ |
| Has an integrated touchpad i | ✖ |
| Volume i | 439.57 cm³ |