| Value i | Asus ROG Kithara |
| Value i | Asus ROG Delta II-KJP |
| Value i | Audeze Maxwell 2 |
| Value i | Acer Predator Galea 570 |
| Value i | Havit H2002D |
| Value i | Razer Hammerhead V3 |
| Value i | Final VR3000 EX |
| Value i | Logitech G321 Lightspeed |
| Value i | Claw GH40 |
| Value i | Nacon Rig R5 Spear Pro HS |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | blog |
| Value i | Search |
| Value i | blog |
| Value i | With noise cancellation |
| Value i | > |
| Value i | With noise cancellation |
| Value i | Sound pressure level |
| Value i | Sound pressure level |
| Value i | PLN • zł |
| Value i | 400+ € |
| Value i | 400+ € |
| Value i | PLN • zł |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | APPLY FILTERS |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, 2.4GHz wireless, Bluetooth, USB |
| Value i | 560 g |
| Value i | 80 hours |
| Value i | 3.5mm, 2.4GHz wireless, Bluetooth, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €369 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €254 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless |
| Value i | €405 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth, USB |
| Value i | €78 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth, USB |
| Value i | €169 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, 3.5mm, Bluetooth, USB |
| Value i | €265 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €160 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €270 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth, 3.5mm |
| Value i | €179 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless |
| Value i | €330 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €121 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth, 3.5mm |
| Value i | €240 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €60 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth, USB |
| Value i | €109 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €270 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €190 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, Bluetooth, 2.4GHz wireless |
| Value i | €244 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €292 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €402 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €110 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, 3.5mm |
| Value i | €149 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, 3.5mm |
| Value i | €186 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless |
| Value i | €140 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €126 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth, 3.5mm |
| Value i | €179 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €249 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €249 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €116 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €179 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth, 3.5mm, USB |
| Value i | €382 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €166 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, 3.5mm, Bluetooth |
| Value i | €210 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth, USB |
| Value i | €195 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, 3.5mm, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €90 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth, 3.5mm |
| Value i | €348 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €215 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth, 3.5mm |
| Value i | €95 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless |
| Value i | €183 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth, 3.5mm |
| Value i | €211 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, 2.4GHz wireless, Bluetooth, USB |
| Value i | €70 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB, 3.5mm, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €83 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 3.5mm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €129 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €264 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €269 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth, 3.5mm |
| Value i | €160 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm |
| Value i | €650 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €123 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, 3.5mm, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | €50 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €90 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, 3.5mm |
| Value i | €94 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB, 2.4GHz wireless |
| Value i | €164 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 3.5mm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB, Bluetooth, 2.4GHz wireless |
| Value i | €198 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €104 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €91 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth, 3.5mm |
| Value i | €350 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €130 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €324 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €83 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth, 3.5mm |
| Value i | €144 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 3.5mm |
| Value i | €402 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, 3.5mm |
| Value i | €220 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB, Bluetooth |
| Value i | €179 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €57 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €63 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €181 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | €70 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth, 3.5mm |
| Value i | €150 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €171 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €110 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, 3.5mm |
| Value i | €130 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | €253 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €231 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless |
| Value i | €90 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless |
| Value i | €112 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €130 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €177 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €54 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, 2.4GHz wireless, USB, Bluetooth |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €52 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | €171 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB, 2.4GHz wireless |
| Value i | €150 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | €118 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.5mm, 2.4GHz wireless |
| Value i | €90 |
| Value i | HyperX Cloud Stinger 2 |
| Value i | HyperX Cloud III |
| Value i | HyperX Cloud III |
| Value i | Razer BlackShark V2 X |
| Value i | Compare everything |
| Value i | Cookies |
| Value i | Partnerships |
| Value i | Glossary |
| Value i | Partnerships |
| Value i | Cookies |
| Value i | Editorial guidelines |
| Value i | Cookies |