| Value i | Nokia Solo Bud Plus |
| Value i | Nokia Solo Bud |
| Value i | Nokia Clarity Solo Bud |
| Value i | Nokia Clarity Solo Bud Plus |
| Value i | Cuomi BT-857S |
| Value i | Coumi BT-857S |
| Value i | points |
| Value i | Jabra Engage 75 Stereo/Mono |
| Value i | points |
| Value i | Mpow EM8 |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | blog |
| Value i | Search |
| Value i | blog |
| Value i | Top 10 |
| Value i | > |
| Value i | Release date |
| Value i | Release date |
| Value i | Xiaomi |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | Removable battery |
| Value i | Bluetooth pairing using NFC |
| Value i | Show more |
| Value i | APPLY FILTERS |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 13 hours |
| Value i | 82 g |
| Value i | 5 |
| Value i | 13 hours |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 16 hours |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 24 hours |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 7.37 g |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 6 hours |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 15 hours |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 g |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 4 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 6 hours |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 9 hours |
| Value i | €782 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 6.5 hours |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 6 hours |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 6.5 hours |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 5 hours |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 6 hours |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 6.5 hours |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 4 hours |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 6.5 hours |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 18.5 g |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 4 hours |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 4 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 4 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.1 |
| Value i | Sennheiser Presence UC |
| Value i | Motorola Elite Sliver |
| Value i | Jabra Talk 25 SE |
| Value i | Mpow EM10 |
| Value i | Compare everything |
| Value i | Cookies |
| Value i | Partnerships |
| Value i | Glossary |
| Value i | Partnerships |
| Value i | Cookies |
| Value i | Editorial guidelines |
| Value i | Cookies |