Sony XBA-2iP features Unknown. Help us by suggesting a value. battery.
Against the WH-1000XM6, is 248g lighter. Compared to the WH-1000XM5, the XBA-2iP is 244g lighter. The WH-ULT900N is 249g lighter, and the WH-1000XM3 is 249g lighter.
| Fit i | In-ear (26 others) |
| Weight i | 6 g |
| Has a tangle free cable i | ✔ (296 others) |
| Travel bag is included i | ✔ (353 others) |
| Lowest frequency i | 4 Hz (20 others) |
| Highest frequency i | 25000 Hz (8 others) |
| Impedance i | 12 Ohms (3 others) |
| Sound pressure level i | 108 dB/mW (19 others) |
| Has a neodymium magnet i | ✔ (233 others) |
| Has passive noise reduction i | ✔ (420 others) |
| Connectivity i | Wired (175 others) |
| Has a 3.5mm male connector i | ✔ |