| Value i | Valve Steam Controller |
| Value i | Razer Raiju V3 Pro |
| Value i | Krom Kadoer |
| Value i | Krom Krystal |
| Value i | Redragon G711 Forge |
| Value i | MSI Force GC200 |
| Value i | Scuf Envision Pro Wireless V2 |
| Value i | Scuf Envision Wired V2 |
| Value i | GuliKit Elves 2 NS58 |
| Value i | Flydigi Apex 5 |
| Value i | blog |
| Value i | Search |
| Value i | blog |
| Value i | Top 10 |
| Value i | > |
| Value i | Price (high to low) |
| Value i | Price (high to low) |
| Value i | PLN • zł |
| Value i | 325+ $ |
| Value i | 325+ $ |
| Value i | PLN • zł |
| Value i | Valve |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | Charge time |
| Value i | Show more |
| Value i | APPLY FILTERS |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $57 |
| Value i | Analog |
| Value i | USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $174 |
| Value i | 1000 Hz |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $50 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, USB |
| Value i | $39 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $244 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $227 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $208 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $60 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $67 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $34 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $170 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $46 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $66 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $220 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, USB |
| Value i | $49 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, USB, Bluetooth |
| Value i | $35 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $151 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $40 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $58 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, USB, 2.4GHz wireless |
| Value i | $116 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless |
| Value i | $152 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $82 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $42 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | $324 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, USB |
| Value i | $28 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $235 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $60 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB, 2.4GHz wireless, Bluetooth |
| Value i | $232 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $87 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, USB, 2.4GHz wireless |
| Value i | $59 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $37 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $76 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $60 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $143 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $57 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $116 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $47 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $38 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $47 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $37 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $33 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, USB |
| Value i | $33 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $38 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $49 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, USB |
| Value i | $30 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $65 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $53 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, USB, Bluetooth |
| Value i | $86 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $50 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB, 2.4GHz wireless |
| Value i | $61 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $37 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, USB, Bluetooth |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $55 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $54 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $182 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $172 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $39 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $24 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $34 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $55 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, USB, Bluetooth |
| Value i | $62 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $46 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $43 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | $47 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $38 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $194 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, USB |
| Value i | $72 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | USB |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | Bluetooth, 2.4GHz wireless, USB |
| Value i | $125 |
| Value i | Compare everything |
| Value i | Cookies |
| Value i | Partnerships |
| Value i | Glossary |
| Value i | Partnerships |
| Value i | Cookies |
| Value i | Editorial guidelines |
| Value i | Cookies |