| Value i | Acer Predator ES Storm Pro |
| Value i | Ausom DT2 Pro |
| Value i | Navee XT5 Pro |
| Value i | Ausom L1 |
| Value i | Navee GT3 Pro |
| Value i | Ausom F1 Max |
| Value i | Xiaomi Electric Scooter 5 Plus |
| Value i | iScooter iX7 Pro |
| Value i | Navee GT3 |
| Value i | Navee GT3 Max |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | points |
| Value i | blog |
| Value i | Search |
| Value i | blog |
| Value i | Dual motors |
| Value i | Electric scooter comparison |
| Value i | Dual motors |
| Value i | Charge time |
| Value i | Charge time |
| Value i | PLN • zł |
| Value i | 1,000+ € |
| Value i | 1,000+ € |
| Value i | PLN • zł |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | Show more |
| Value i | APPLY FILTERS |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 53.1 kg |
| Value i | 2160 Wh |
| Value i | 138 km |
| Value i | 53.1 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 50.5 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 40.01 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 31.75 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 52.6 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 30 g |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 38 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 36 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 33.11 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 29.5 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 75 km |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 24.9 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 37 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 33.3 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 39 kg |
| Value i | €2,990 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 46 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 26.99 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 24.6 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 22.23 kg |
| Value i | €1,057 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 50 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 18.6 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 33.5 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 22.1 kg |
| Value i | €650 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 34.93 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 20.85 kg |
| Value i | €583 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 35 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 2.3 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 32 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 29 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 34.93 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 26 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 33 kg |
| Value i | €1,049 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 35 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 23 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 39.5 kg |
| Value i | €1,468 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 20 kg |
| Value i | €430 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 20 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 25.3 kg |
| Value i | €711 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 17.7 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 22.5 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 19.3 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 24.49 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 24 kg |
| Value i | €1,381 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 16.3 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 22 kg |
| Value i | €734 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 11.7 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 11.9 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 18.6 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 3.9 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 47.6 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 20.9 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 25 kg |
| Value i | €649 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 12.25 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 23 kg |
| Value i | €599 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 24.95 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 24.3 kg |
| Value i | €787 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 20 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 21 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 26.6 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 22 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 24.5 kg |
| Value i | €1,133 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 22 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 22.3 kg |
| Value i | €746 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 33.5 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 22.4 kg |
| Value i | €654 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 32.88 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 24 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 18 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 13.9 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 22.8 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 12.9 kg |
| Value i | €1,190 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 21.3 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 19.5 kg |
| Value i | €636 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 16 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 29.7 kg |
| Value i | €898 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 20.41 kg |
| Value i | €1,549 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 20.1 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 22.68 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 17.5 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 27.6 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 16.8 g |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 23.4 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 23.25 kg |
| Value i | €513 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 17.7 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 29 kg |
| Value i | €3,088 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 18.3 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 23.5 kg |
| Value i | €700 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 16.46 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 11.9 kg |
| Value i | €817 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 12 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 18 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 17 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 18.5 kg |
| Value i | €611 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 16.69 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 18.8 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 20 kg |
| Value i | €593 |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 16.5 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 16.33 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 16.69 kg |
| Value i | Add to comparison |
| Value i | 17 kg |
| Value i | Xiaomi Electric Scooter 4 Lite (2nd Gen) |
| Value i | Xiaomi Electric Scooter 5 |
| Value i | Xiaomi Electric Scooter 5 |
| Value i | Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 |
| Value i | Xiaomi Electric Scooter 5 |
| Value i | Xiaomi Electric Scooter 5 Pro |
| Value i | Compare everything |
| Value i | Cookies |
| Value i | Partnerships |
| Value i | Glossary |
| Value i | Partnerships |
| Value i | Cookies |
| Value i | Editorial guidelines |
| Value i | Cookies |