Panasonic Lumix DMC-CM1 features Unknown. Help us by suggesting a value. processor, 4.7" display, 2600 mAh battery, 20 MP main camera.
| Screen Size i | 4.7" |
| Weight i | 204 g (1 other) |
| Megapixels (main camera) i | 20 MP (27 others) |
| Maximum expanded iso i | 25600 ISO (112 others) |
| Video recording (main camera) i | 1080 x 30 fps (116 others) |
| Has a rechargeable battery i | ✔ (585 others) |
| Has a battery level indicator i | ✔ (585 others) |
| Battery Power i | 2600 mAh |
| Pixel Density i | 469 ppi (2 others) |
| Usb version i | 2 (386 others) |
| Has media picker i | ✖ |
| Has notification permissions i | ✖ |
| Has mail privacy protection i | ✖ |
| Tracks The Current Position Of A Mobile Device i | ✔ |
| Blocks cross site tracking i | ✖ |
| Can block app tracking i | ✖ |
| Has quick start i | ✖ |